play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Theu rekordin në Spotify, kush është artisti që rrëzoi nga froni Taylor Swift

today14/02/2024

Background
share close

Sherri mes Kanye West dhe Taylor Swift vazhdon, ose siç shkruajnë në agjencitë ndërkombëtare nuk u ndal kurrë.

Menjëherë pasi u bë e ditur se ylli i pop- it kërkoi që reperja të largohej nga vendi që kishte zgjedhur për t’u ulur përballë saj në Super Bowl, Ye bëri një postim.

Nëpërmjet Instagramit, ai postoi një pamje të një zhvillimi të fundit në platformën e njohur të transmetimit muzikor, Spotify, e cila tregon se reperi ka kaluar në krye, duke lënë në vendin e dytë “armiken e tij” të përjetshme, Taylor Swift.

Por çfarë ndodhi në Super Bowl? Ish-ylli i NFL-së, Brandon Marshall, pretendon se Taylor Swift i kërkoi Kanye West të hiqej nga Super Bowl  pasi zbuloi se reperi kishte blerë karrigen ulëse pikërisht para suitës së saj. Marshall e bëri zbulimin në podcast-in “Paper Route” megjithatë nuk ka asnjë provë që pretendimet e ish-sportit janë të sakta.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *