play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Telashe për çiftin Beckham, një grua pretendon se Harper në fakt është vajza e saj biologjike

today20/05/2022

Background
share close

Pas momenteve të gëzueshme në familjen e tyre, çifti David dhe Victoria Beckham po përballen me një telash që i ka shqetësuar shumë së fundmi. Një grua pretendon se është nëna biologjike e vajzës së tij, Harper Seven, dhe akuzon legjendën e Manchester United se i ka vjedhur vezët.

Për shkak të këtij incidenti, Beckham ndihet i “kërcënuar” dhe “i frikësuar për sigurinë e familjes së tij”, pasi gruaja është paraqitur në më shumë se një rast në shkollën e vajzës së tij për t’u përpjekur të flasë me të dhe i ka dërguar letra ish-futbollistit, sipas “BBC”. Përveç kësaj, Sharon Bell, 58 vjeç, ka tentuar edhe të futet në shtëpitë e Beckham në Londër dhe Oxfordshire më 9 korrik dhe 9 shtator 2021, respektivisht, me “besimin deluziv” se ajo ishte në një lidhje me Beckham, dhe se ai dhe ai gruaja, Victoria Beckham, i vodhi vezët.

Në një seancë përpara Gjykatës së Magjistraturës së ëestminsterit, Bell u deklarua e pafajshme për ngacmimet dhe përballet me gjyqin në korrik.
“Bell ka në fakt një besim deluzional se ajo ishte në një lidhje me David Beckham, se ai vodhi vezët e saj dhe se Harper Beckham është fëmija i saj legjitim dhe kjo është arsyeja pse ne besojmë se ajo u paraqit në shkollën e Harper Beckham më 18 nëntor 2021. ”, tha prokurorja Arizuna Asante.

“David Beckham ndihej i frikësuar për sigurinë e familjes së tij, dhe ai besonte se kjo sjellje ishte në shënjestër dhe frikësuese… ai thotë se nuk e njeh të pandehuren dhe ajo nuk është nëna e fëmijëve të tij”, shtoi ajo.

Edhe pse Bell nuk është e përshtatshme për t’u gjykuar, sipas avokates së saj Lisa ëilson, është bërë një kërkesë që çifti Beckham të thirren si dëshmitarë pasi të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar nga pushimet.
“Faktet e ndjekjes së supozuar nuk janë të diskutueshme… Pranohet që zonja Bell i dërgoi një sërë letrash. Asgjë nga këto nuk u dëshmua drejtpërdrejt nga David Beckham”, tha gjykatësi i qarkut Michael Snoë.
“E vetmja dëshmi që Victoria Beckham mund të japë është se ajo u ndje e kërcënuar dhe e frikësuar për sigurinë e familjes së saj për shkak të sjelljeve të zonjës Bell.
Është një “pohim i çuditshëm që vezët e Bellit janë vjedhur dhe se fëmija i familjes Beckham është fëmija i saj. Kushdo qoftë edhe në mënyrë të paqartë biologjikisht i njohur mund të shohë që në fillim se ky është qartësisht një pohim deluziv,” shtoi gjyqtari.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Interesante

Meghan Markle i thotë “lamtumirë” etikës mbretërore, tani del në publik me pantallona të shkurtra

Meghan Markle i ka dhënë lamtumirën jetës mbretërore prej gati 3 vitesh dhe larg detyrimeve së Mbretërisë dhe rregullave të ngurta të mirësjelljes, ka gjetur lirinë, sidomos kur bëhet fjalë për stilin. Sigurisht, për momentin ajo preferon të qëndrojë sa më larg vëmendjes, në mënyrë që të ruajë privatësinë e saj dhe të familjes, por herë pas here paparacët arrijnë ta fotografojnë "në befasi" në rrugë . Çfarë vesh ajo […]

today20/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%