play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Të rinjtë shkodranë nisin pastrimin e bregdetit në Velipojë, Rama: Pastrimi nuk njeh stinë

today15/01/2024

Background
share close

Të rinjtë shkodranë kanë nisur pastrimin e bregdetit në Velipojë.

Pamjet janë publikuar nga kryeministri Edi Rama si një apel për të të mbajtur pastër ujërat e bregdetit. Pastrimi nuk njeh stinë dhe as ditë pushimi, thotë Rama.

“Mirëmëngjes, dhe nga Velipoja, që gjatë fundjavës u bë pikëtakimi i plot të rinjve shkodranë të përkushtuar për pastrimin e bregdetit, me mesazhin e fortë që pastrimi nuk njeh stinë dhe as ditë pushimi, ju uroj një javë të mbarë”- tha Rama.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *