play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Shëndetësi

Spitali Universitar i Traumës me aparaturat më të fundit, Rama: Reagon dhe trajton në kohë rekord politraumat (video)

today15/03/2024

Background
share close

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit një video me pamje nga Spitali Universitar i Traumës në Tiranë.

Kryeministri shprehet se në këtë spital janë krijuar kushtet optimale dhe gjenden aparaturat më të fundit për të trajtuar dhe reaguar në kohë rekord ndaj politraumave.

“Spitali Universitar i Traumës aty ku luftohet në kufijtë e jetës të pacientit e ku stafi mjekësor i Urgjencës, Kirurgjisë, Ortopedisë, Imazherisë, Konsultave, falë kushteve optimale me aparatura të fjalës së fundit përballon, trajton dhe reagon në kohë rekord ndaj politraumave”, shkruan Rama.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *