play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Si ndryshuan logot e Kupës së Botës nga viti 1930 në Katar

today22/11/2022

Background
share close

Kupa e Botës në Katar është e 22-ta me radhë.

Dhe secila prej tyre kishte logon e vet.

Këtu është historia e ndryshimeve të saj në një foto.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Kuriozitete

Peshkatari kap peshkun e rrallë, mund të thyejë rekordin botëror

Peshkatari i Worcestershire, Andy Hackett, zbarkoi bishën portokalli ndërsa ishte në një udhëtim në Francë, në një rajon të denjë për një sukses të tillë. Peshku gjigand, i njohur si Karrota, u prezantua në Liqenet Bluewater atje 20 vjet më parë, duke u dëshmuar i pakapshëm që atëherë. Por më pas erdhi Z. Hackett dhe Rod; duke përdorur, mund të thuash, një qasje karrota dhe shkopi. Peshku, shpjegoi ai, ishte […]

today22/11/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%