play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

“Shqipëria, princesha e re e Lindjes”, Rama zbulon çfarë gjeti në aeroportin e Parisit: Revista promovonte destinacionet turistike të vendit

today16/04/2024

Background
share close

Kryeministri Rama ka publikuar në rrjetet sociale disa faqe të një reviste që gjeti në aeroportin e Parisit.

Kjo revistë ka promovuar destinacionet turistike të Shqipërisë nga Veriu në Jug dhe e konsideron atë si një “Princeshë e re e Lindjes”.

“Surpriza e këndshme në aeroportin e Parisit që mban emrin e Shqipërisë duke promovuar nga veriu në jug destinacionet turistike, prej zonave të mbrojtura të Shkodrës deri në plazhet Sarandës, Qafën e Pazarit në Gjirokastër, hotelet e ngrohta të Korçës, kantinat e Beratit e plot shije të tjera të Shqipërisë turistike

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *