play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Shkodra me mole turistike, ja projekti!

today22/09/2022

Background
share close

Molet turistike “Almonit” në liqenin e Shkodrës është projekti që së shpejti do të krijojë infrastrukturën e nevojshme për lundrimin turistik në liqen midis Shkodrës – Shirokës – Zogajt dhe Vir Pazarit.

Shkodra me mole turistike, ja projekti!

Liqenit të Shkodrës do t’i shtohen tre mole për t’i shërbyer sa më mirë turizmit. Projekti synon planet afatgjata për të pasur edhe një herë, si vitet e mëparshme, lundrim në Liqenin e Shkodrës.

Shkodra me mole turistike, ja projekti!

“Me një tjetër projekt të shumëpritur, atë të rillindjes së moleve në Liqenin e Shkodrës, për të rikthyer së shpejti, pas shumë e shumë kohësh, lundrimin turistik në liqen, përmes natyrës së bekuar të Shkodrës – Shirokës – Zogaj dhe Vir Pazarit, falë punës së Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Edi Rama./L.F-d

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Show Biz

Tom Hardy shfaqet surprizë në turneun e arteve marciale dhe fiton medaljen e artë

CV-së së Tom Hardy-t do t’i shtohet një tjetër përvojë. Tani, ylli i suksesshëm do të shkruajë edhe të qenit kampion në arte marciale Aktori 45-vjeçar fitoi medaljen e artë në arte marciale në Kampionatin e Hapur UMAC Brazilian Jiu-Jitsu 2022. Të pranishmit dhe konkurrentët e tjerë mbetën të habitur kur Hardy u shfaq në turneun e mbajtur në Milton Keynes, Angli. “Isha vërtet i emocionuar dhe i impresionuar, sepse […]

today22/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%