play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Shakira rrëfehet pas ndarjes nga Piqué: Në këtë periudhë dua të rri vetëm me fëmijët e mi por…

today25/03/2024

Background
share close

Këngëtarja e njohur kolumbiane Shakira ka qenë e ftuara ekskluzive e emisionit “Verissimo”. Ajo foli për albumin e saj të fundit “Las mujeres ya no lloran” por nuk munguan edhe pyetjet në lidhje me ndarjen nga ish-partneri i saj Gerard Pique.

“Tani jam më e qetë sepse punoj dhe puna të jep dinjitet. Kam gjetur një mënyrë shprehjeje që më lejon të përpunoj ndjenjat dhe është e rëndësishme të gjej një mjet për të shuar emocionet e forta që ndonjëherë pushtojnë në jetë. Unë e transformova dhimbjen në diçka ndryshe’- ka thënë këngëtarja kolumbiane.

Duke iu përgjigjur pyetjes së prezantueses mbi kuptimin e këngës së saj “Ultima” e kuptuar si “vullnet për të qenë vetëm”, Shakira shprehet:

“Tani për tani më duhet të jem vetëm dhe të kujdesem për fëmijët e mi. Në të njëjtën kohë, dua të rikthehem në skenë, dua të rizbuloj publikun tim dhe veten time.”- ka shtuar më tek këngëtarja e njohur.

Kujtojmë që këngëtarja Shakira u nda 2 vite më parë nga futbollisti Gerard Pique me të cilin ka edhe 2 fëmijë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *