play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Sanremo 2024 në mbështetje të Chiara Ferragni

today07/02/2024

Background
share close

“Dashuro, mendo i lirë…është e fundit”. Kjo është banderola që u shfaq jashtë Ariston gjatë lidhjes së Amadeus me Fiorellon. Një referencë e qartë për Chiara Ferragni-n dhe shallin e veshur vitin e kaluar në Festival, kur influencuesja doli në skenë me shkrimin “Mendo e lirë” në shpinë.

Pas shallit Dior të veshur vitin e kaluar nga Chiara Ferragni, këtë vit radha e një pankarte kushtuar Amadeus. Gjatë lidhjes me aktorin e humorit Fiorello, i pranishëm jashtë Ariston, u shfaq një pankartë gjigante: “Dashuro, mendo i lirë… është e fundit”. Një referencë e qartë për influencuesen nga Kremona dhe një referencë për frazën tërheqëse të edicionit të pestë dhe të fundit radhazi për drejtorin artistik.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *