play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Rihanna bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

today20/05/2022

Background
share close

Ylli i muzikës, Rihanna është bërë nënë për herë të parë!

Themeluesja e Fenty Beauty ka sjellur në jetë një djalë, me partnerin e saj, A$AP Rocky më 13 maj në Los Angeles, sipas TMZ .

Lajmi për shtatzëninë e Rihanna-s qarkulloi në fund të janarit pasi u shfaqën foto të këngëtares, 34-vjeçare, e cila shfaqte me krenari barkun e saj të rrumbullakosur, teksa shkonte për një shëtitje me reperin në Harlem.

Një muaj përpara zbulimit të madh, Rihanna kishte ndezur thashethemet për shtatzëninë teksa darkonte në Carbone, me një burim që zbuloi se ajo ishte “duke pirë ujë të gazuar dhe duke fërkuar barkun e saj”.

 

 

Këngëtarja e “Diamonds” u përpoq të fshihte shtatzëninë e saj me xhaketa të mëdha dhe rroba të gjera, por filloi të shfaqte me krenari barkune fryrë me veshjet e saj të guximshme.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Ajo më vonë pranoi për Vogue se refuzoi të vishte rrobat e shtatzënisë, duke thënë në prill, “Më vjen keq, është shumë argëtuese të vishesh. Nuk do ta lë atë pjesë të zhduket sepse trupi im po ndryshon.”

Reperi i hitit “Everyday”, emri i vërtetë i të cilit është Rakim Mayers, shprehu dëshirën për tu bërë baba gjatë një interviste në maj 2021 me GQ , duke thënë: “Unë mendoj se do të isha një baba i jashtëzakonshëm, jashtëzakonisht i mahnitshëm në përgjithësi”.

Ndërkohë, Rihanna parashikoi se do të ishte një “mami psiko”.

“Ndjehem sikur kjo është lloji i nënës që do të jem. E çmendur për këtë,” tha ajo me shaka për Elle në mars.

Rihanna dhe reperi janë në lidhje që nga fillimi i vitit 2020. Ata dolën publikisht me romancën e tyre në nëntor të po atij viti.

Një përdorues i Twitter pretendoi në prill se Rocky kishte tradhtuar Rihanna-n me stilisten e artistes, Amina Muaddi, por burimet i thanë Page Six në atë kohë se thashethemet ishin të rreme. Dizajneri i këpucëve Fenty gjithashtu mohoi akuzat , duke i quajtur ato një “gënjeshtër të pabazë”.

Në të njëjtin muaj, Rocky u arrestua në lidhje me një të shtënat në nëntor 2021 . Ai dërgoi një garanci prej 550,000 dollarësh më 20 prill.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Show Biz

Telashe për çiftin Beckham, një grua pretendon se Harper në fakt është vajza e saj biologjike

Pas momenteve të gëzueshme në familjen e tyre, çifti David dhe Victoria Beckham po përballen me një telash që i ka shqetësuar shumë së fundmi. Një grua pretendon se është nëna biologjike e vajzës së tij, Harper Seven, dhe akuzon legjendën e Manchester United se i ka vjedhur vezët. Për shkak të këtij incidenti, Beckham ndihet i “kërcënuar” dhe “i frikësuar për sigurinë e familjes së tij”, pasi gruaja është […]

today20/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%