play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Rama publikon pamjet nga kantieri i Automotoparkut të parë: Po ndërtojmë një platformë të re ultramoderne

today15/12/2023

Background
share close

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga kantieri i punimeve të Automotoparkut të parë.

Në një postim në “Facebook” Rama shprehet se po ndërtohet një platformë e re ultramoderne e cila do t’i shtojë Shqipërisë një motor tjetër për ekonominë e saj.

“MIRËMËNGJES dhe nga kantieri i Automotoparkut të parë, ku po ndërtojmë një platformë të re ultramoderne, e cila do t’i shtojë Shqipërisë një motor tjetër për ekonominë e saj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *