play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Rama publikon pamjet nga Alpet: Dikur të izoluara gjatë gjithë dimrit, sot frekuentohen nga turistë

today28/12/2023

Background
share close

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga Alpet e mbuluara nga dëbora.

Në një postim në “Facebook” kryeministri shprehet se këto Alpe që deri para pak vitesh kanë qenë të izoluara gjatë gjithë dimrit, sot frekuentohen nga turistë e të apasionuar pas sporteve natyrore e atyre të aventurës.

“MIRËMËNGJES, dhe me këto pamje nga Alpet, deri pak vite më parë të izoluara gjithë dimrin e gjatë, e sot të frekuentuara nga turistë e të apasionuar pas sporteve natyrore e të aventurës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *