play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

Prekëse, djaloshi me një këmbë dhuron “show”

today22/09/2022

Background
share close

Një video shumë e bukur po qarkullon në rrjetet sociale.

Disa fëmijë janë duke luajtur futboll në një terren shumë të vogël prej betoni. Një nga këta fëmijë është i gjymtuar dhe gjatë lojës, ai driblon mjeshtërisht njërin prej shokëve dhe shënon gol të jashtëzakonshëm nën këmbët e portierit.

Kjo video ka marrë të paktën 5.4 milionë shikime. Një video tepër e bukur dhe prekëse në të njëjtën kohë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Show Biz

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë çifti më i ri i showbizz-it

Aktori Leonardo DiCaprio dhe modelja Gigi Hadid janë zyrtarisht çifti më i ri i shoëbizz-it. Spekulimet se ka diçka mes tyre kanë nisur para disa ditësh dhe madje ata u fotografuan mjaft të afërt me njëri-tjetrin por vetëm së fundmi burimet kanë konfirmuar se ata janë zyrtarisht bashkë. “Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm, i cili ka një pamje […]

today22/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%