play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Interesante

Plisi shqiptar përfundon edhe në duart e Papa Françeskut

today04/01/2024

Background
share close

Simboli i shqiponjës dykrenare është kthyer në ‘trend’ ditët e fundit, teksa e kemi parë të përdoret nga personazhe me emër nëpër botë. Por plisi shqiptar ka përfunduar edhe në duart e Papa Franceskut.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të tij teksa mban në dorë një qeleshe me shqiponjën dykrenarë.

Nuk dihet ende se kush është autori i fotos dhe rrethanat që Papës i ra në dorë një plis shqiptar.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *