play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Interesante

Operacionet në KEIT/ Skerdi Faria: Një kuzhinier e transformuam nga mashkull në femër, punon në televizion

today25/10/2023

Background
share close

 

Klinika private KEIT në Tiranë është tashmë e njohur prej shumë vitesh për operacionet estetike.

Drejtuesi i saj Skerdi Faria, në një intervistë për emisionin Opinion në Tv Klan, ka zbuluar edhe një rast ndoshta të padëgjuar në vendin tonë.

Ai tregoi se një kuzhinier që punon në një televizion italian, e kanë transformuar tërësisht nga mashkull në femër.

“Do të them një histori të një kuzhinieri, shefi kuzhine, që ka punuar dhe punon akoma në Rai 1, ka ardhur, nga mashkull është transformuar në femër tek ne. Është shefi i kuzhinës të emisionit të Rai 1 dhe ka shkruar dhe një libër ku ka përmendur edhe historinë e KEIT, më ka bërë një dedikim mua në këtë libër”, tha Skerdi Faria.

Ndër të tjera ai tregoi gjithashtu se në klinikën KEIT kryhen rreth 300 operacione estetike në muaj nga mjekë të huaj, teksa kërkesa më e madhe është ajo për rimodelim hunde.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *