play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Nuk shkoi në finale, por shihni ç’bën për Ronelën publiku në Itali

today13/05/2022

Background
share close

Ronela Hajati ka qenë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale pas performancës në Eurovision, ku ndezi skenën dhe i ktheu të gjithë sytë nga vetja. Por ndonëse nuk arriti të shkonte në finale, këngëtarja ka fituar dashurinë e publikut.

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën për

Këtë e vërteton dhe video e saj e fundit e postuar në Instagram ku shihet se publiku në Itali është çmendur teksa ajo performon “Sekret”.

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën për

Ronela s’mundi ta lë skenën pasi turma nuk ndalonte duke duartrokitur dhe përmendur emrin e saj.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Arsim

Regjistrimet në çerdhe, aplikimet zyrtare në Tiranë nisin në 6 Qershor

Nga data 6 Qershor deri në 10 Qershor në të gjitha çerdhet e Tiranës do të jenë të hapura regjistrimet për fëmijët. Drejtoria e Përgjithshme e Çerdheve dhe Kopshteve njofton ndërkohë të gjithë prindërit se duhet të deklarojnë brenda datës 24 Qershor kopshtin në të cilin duan të regjistrojë fëmijët. “Drejtoria e Përgjithshme e Çerdheve dhe Kopshteve ju njofton se: Në datat 06 – 10 Qershor 2022 në çdo çerdhe […]

today13/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%