play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

Nga plazhet në kisha, Krishtlindjet në botë nëpërmjet fotove

today25/12/2023

Background
share close

Nga Australia në Amerikë, Krishtlindja është një nga datat më të rëndësishme të kalendarit, që është festuar nga qindra besimtarë nëpër botë. Besimtaret i janë drejtuar njëri-tjetrit me lutjen për më shumë paqe dhe dashuri.

Këtu janë disa nga imazhet e Krishtlindjeve nga e gjithë bota.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *