play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Me flamuj, motorë dhe simbole Kombëtare, fotot pikante nga “Parada e Shqiptarëve” në Tiranë

today28/11/2023

Background
share close

Në Paradën e mbajtur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” nuk kanë munguar këngët e vallet shqiptare, mes të cilave “Mora Fjalë”, e cila është kthyer në një “himn” për shqiptarët kudo ku ndodhen.

Po ashtu nuk kanë munguar as motoristët të cilët po marshojnë në nder të përvjetorit të 111 të Pavarësisë.
Kujtojmë se 111 vite më parë Shqipëria fitoi Pavarësinë nga Perandoria Osmane.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *