play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Makthi më i keq i Joe Jonas: Tre ish-të dashurat e tij së bashku

today10/11/2023

Background
share close

Joe Jonas, në orët e fundit, ka jetuar makthin e të gjithëve ne: ka parë tre ish-të dashurat e tij të ribashkuar në të njëjtin vend. Dhe duke qenë se gjërat mund të shkojnë gjithmonë më keq nga sa prisni, këta janë tre ish-et me të cilët ai pati përfundime mjaft të stuhishme. Po flasim për Gigi Hadid, Taylor Swift dhe Sophie Turner. Në fakt, të treja janë fotografuar – së bashku me Selena Gomez dhe Brittany Mahomes, gruaja e futbollistit, Patrick Mahomes, shoku i skuadrës së Travis Kelce – teksa kanë kaluar mbrëmjen së bashku. Këngëtari mund ta gënjejë veten se grupi ka folur për kinema, muzikë, seriale, politikë apo ndonjë temë tjetër që nuk e shqetëson, por jemi pothuajse të sigurt që nuk ka ndodhur kështu.

Si të mos bëni pak thashetheme për djalin që ju la me një telefonatë që zgjati disa sekonda (Taylor Swift) ose që ju akuzoi se e keni ngushëlluar veten shumë shpejt pas përfundimit të historisë suaj të dashurisë (Gigi Hadid) ose me kë keni një divorc mjaft të stuhishëm (Sophie Turner)? Pothuajse e pamundur. Dhe ka të ngjarë që komentet e të trejave – me Gomez dhe Mahomes në rolin e pazakontë të ndërmjetësve – nuk ishin aspak lajkatare. Në fakt, nga komentet indirekte të këngëtares, modeles dhe aktores, Joe nuk duket të jetë i dashuri ideal. Ai shfaqet mjaft i përqendruar tek vetja, i pakujdesshëm ndaj partneres dhe i gatshëm për të ikur kur ka një bisedë të vështirë për t’u përballur. Sigurisht, ndarjet e tij të ndryshme e kanë ndryshuar atë në një farë mënyre (shpresojmë për mirë).

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *