play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Lukaku: Askush nuk flet dot në emrin tim!

today13/05/2022

Background
share close

“Situata e tij është e veçantë dhe askush nuk e priste. Nuk diskutoj zgjedhjet teknike, por është e qartë që ka patur një problem. Tani është i përqendruar për pjesën e mbetur të sezonit, nuk kemi folur për gjëra të tjera.

We 'signed' Chelsea star Romelu Lukaku for Tottenham as a Harry Kane  transfer replacement - football.london

Rikthimi në Itali? Shumë zhurmë për asgjë. Ai është i përzemërt me klubin dhe tifozët zikaltër, nuk e ka fshehur kurrë, por në këto momente nuk mund të parashikojmë të ardhmen. Chelsea sapo ka mbyllur shitjen e klubit, nuk njohim pronarët e rinj, si mund të hapim diskutime merkatoje me Milanin apo Interin. Duhet të presim”, kjo ishte deklarata e menaxherit të Romero Lukakut, Federico Pastorello.

Kjo deklaratë siç duket nuk i ka pëlqyer aspak sulmuesit belg, i cili ka reaguar menjëherë në një psotim në “Instastory”.

“Kurrë nuk do të lë dikë të flasë për mua. E kam qepur gojën dhe jam fokusuar të ndihmoj ekipin në fund të sezonit në mënyrën më të mirë të mundshme. Kështu që, nëse dikush përpiqet të thotë diçka rreth meje dhe klubit, të mos e thotë në emrin tim”, shkruan Lukaku.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Bota

Rusia ndërpret furnizimin me energji elektrike për Finlandën

Rusia do të ndërpresë furnizimin me energji elektrike në Finlandë këtë fundjavë, raporton BBC. Operatori finlandez i rrjetit Fingrid tha se kompania ruse Inter RAO do të ndalojë furnizimet për shkak të “problemeve në marrjen e pagesave për energjinë elektrike të shitur në treg”. Njoftimi vjen një ditë pasi Finlanda sinjalizoi synimin e saj për t’u bashkuar me NATO-n. Finlanda blen vetëm 10% të energjisë elektrike të saj nga Rusia […]

today13/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%