play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë çifti më i ri i showbizz-it

today22/09/2022

Background
share close

Aktori Leonardo DiCaprio dhe modelja Gigi Hadid janë zyrtarisht çifti më i ri i shoëbizz-it. Spekulimet se ka diçka mes tyre kanë nisur para disa ditësh dhe madje ata u fotografuan mjaft të afërt me njëri-tjetrin por vetëm së fundmi burimet kanë konfirmuar se ata janë zyrtarisht bashkë.

“Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm, i cili ka një pamje shumë të kulturuar dhe të arsimuar për jetën,”tha një burim për Us ëeekly. Burimi shtoi se ata kanë shumë miq të përbashkët dhe të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku.

Brenda Leonardo DiCaprio, romanca e Gigi Hadid: Ai ka një 'pikë të butë' për të

Interesi i aktorit për Hadid vjen vetëm pak kohë pasi i dha fund lidhjes gati 5 vjeçare me modelen Camila Morrone. Së fundmi është raportuar se arsyeja e ndarjes ka të bëjë me faktin se DiCaprio ka dashur fëmijë ndërsa modelja nuk ka për qëllim që të sakrifikojë karrierën për dëshirën e tij.

Leonardo DiCaprio and Gigi Hadid Get Cozy at Party

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Aktualitet

100-vjetori i marrëdhënieve me SHBA-në, Kim: Mbështesim Ballkanin e hapur

Në konferencën e 100 vjetorit të marrëdhënieve shqiptaro-amerikane, ambasadorja yuri kim deklaroi mbështetjen për nismën e ballkanit të hapur, ku pjesë e saj të jenë të 6 vendet. Diplomatja amerikane i konisderoi të vecanta marrëdhëniet mes dy vendeve. Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbështesin nismën e ballkanit të hapur. Kështu u shpreh ambasadorja yuri kim në konferencën mes shqipërisë dhe shba-së në kuadër të 100 vjetorit të vendosjes së marrëdhënies mes dy vendeve. “Pozicioni i Shteteve të Bashkuara është shumë i qartë. […]

today22/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%