play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Le Monde u bën jehonë alpeve të Shqipërisë: Parajsë për alpinistët!

today23/01/2023

Background
share close

Prestigjozja franceze “Le Monde” i ka kushtuar një shkrim Shqipërisë dhe bukurive të natyrës së saj të pafundme.

Ka qenë kryeministri Edi Rama i cili ka shpërndarë në rrjetin social, “Facebook” artikullin e medies franceze, duke thënë se gjiganti mediatik fracez i është dedikuar kësaj radhe alpeve të Shqipërisë.

“Kolosi mediatik francez “Le Monde” i rikthehet Shqipërisë, këtë herë me një reportazh të dedikuar alpeve tona, Thethit e Valbonës, duke e përshkruar si “një parajsë të vogël dhe e gjelbër”, shkruan Rama.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%