play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker i thonë “po” njëri-tjetrit në Itali

today23/05/2022

Background
share close

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker i thanë “po” për herë të tretë njëri-tjetrit. Pasi u martuan ligjërisht pak ditë më parë, ata organizuan një ceremoni madhështore në një kështjellë në Portofino të Italisë. 43 vjeçarja dhe bateristi bënë betimet ndaj njëri-tjetrit në Castello Broën të ​​dielën.

Kourtney kishte veshur një fustan të shkurtër Dolce & Gabbana me një bisht të gjatë. Dhëndri mbante veshur një kostum të zi nga e njëjta shtëpi e modës luksoze italiane. Sigurisht, nuk mund të mungonin nëna dhe motrat e famshme të Kourtney, Khloé dhe Kim Kardashian, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner.

Dyshja e njohur fillimisht u “martua” në një ceremoni në Las Vegas në prill. Pasi interneti u mbush me dasmën e tyre spontane, Page Six konfirmoi ekskluzivisht se ceremonia ishte thjesht për argëtim, pasi ata nuk kishin marrë një licencë martese.

Çifti më pas u martua ligjërisht në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara më 15 maj. Gjyshja e Kourtney, Mary Jo “MJ” Campbell dhe babai i Travis, Randy Barker, ishin të pranishëm në dasmë.

 

Tied the knot: Kourtney Kardashian and Travis Barker have got married for the third time, with a romantic ceremony in Portofino on Sunday evening

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Sport

Trofeu i Conference League në sheshin ‘Skënderbej’

Trofeu që do të dorëzohet mbrëmjen e 25 Majit në Tiranë do të shfaqet për publikun një ditë para finales së Conference League. Sheshi “Skënderbej” do të jetë një nga hapësirat që do të presë tifozë dhe kureshtarë për të parë kupën e parë të turneut më të ri për klube në Europë. “Një ditë para ndeshjes, në orën 10:45, trofeu do të vijë zyrtarisht në shesh i shoqëruar nga […]

today20/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%