play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Kim dhe Kanye u bënë bashkë PËR HIR të fëmijëve dhe u duk qartë!

today23/01/2024

Background
share close

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë një marrëdhënie të ndërlikuar si ish-çift kur bëhet fjalë për të ndarë momentet e rëndësishme të fëmijëve të tyre. Kjo u duk qartë këtë të premten, kur të dy morën pjesë, në ndeshjen e basketbollit të djalit të tyre Saint. Ishte e qartë se Kim dhe Kanye nuk po kalojnë kohë të mirë së bashku.

Kanye mbërriti i vetëm, ndërsa Kim mbërriti me vajzën e saj Chicago. Gjatë lojës, një paparac i fotografoi në momente të ndryshme, duke përfshirë një ndërveprim të shkurtër dhe të sikletshëm, në të cilin Kim iu drejtua Kanye-t, megjithëse nuk dihet se për çfarë kanë biseduar.

Imazhet konfirmuan se të dy nuk duan të jenë shumë afër, pasi edhe pse ishin ulur në të njëjtin rresht, qëndruan disa vende larg njëri-tjetrit.

Kim Kardashian and Kanye West Attend Saint's Basketball Game

Kim Kardashian Has Cordial Interaction with Kanye West in LA

Kim Kardashian Has Cordial Interaction with Kanye West in LA

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *