play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Katy Perry zbulon se cilës aktore Hollywoodi i dedikoi këngën ‘I kissed a girl’

today30/04/2024

Background
share close

“I kissed a girl” një nga hitet më ikonike të këngëtares Katy Perry mbushi 16 vite dhe këngëtarja ka zbuluar se kujt i dedikohet kënga.

Bëhet fjalë për aktoren Scarlett Johansson.

“I Kissed a Girl” u frymëzua kur hapa një revistë dhe pashë një foto të Scarlett Johansson. Unë isha me të dashurin tim në atë kohë dhe i thashë: “Nuk do të gënjej: Nëse Scarlett Johansson hynte në dhomë dhe donte të dilte me mua, unë do të dilja me të.” tha Katy Perry

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *