play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

Jeta e Donald Trump bëhet film, kush është aktori protagonist

today30/11/2023

Background
share close

Ylli i Marvel Cinematic Universe, Sebastian Stan do të luajë rolin e ish-presidentit amerikan Donald Trump në filmin e ri të regjisorit iranian Hamza Abbasi, ‘The Apprentice’.

Kasti kryesor janë fituesi i çmimit Emmy dhe Golden Globe Jeremy Strong dhe aktorja Maria Bakalova.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%