play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Iroina e fatit, vajza e Vladimir Putin në lidhje me një Zelensky

today20/05/2022

Background
share close

Ironia e fatit mund të bëjë që në familjen Putin të hyjë dikush me mbiemrin Zelensky. Gazeta gjermane “Der Spiegel” bën me dije se Katerina Tikhonova, vajza e liderit rus, ka një marrëdhënie me balerinin Igor Zelensky. 35-vjeçarja ka qenë e martuar me miliarderin rus Kirill Shamalov, por është ndarë prej tij në vitin 2017. Pikërisht në këtë periudhë është njohur me balerinin 51-vjeçar Igor Zelensky.

Siç tregohet në dokumentet e publikuara nga gazeta gjermane, Katerina Tikhonova ka udhëtuar me avion më shumë se 50 herë në dy vitet e fundit drejt Monakos, vendit ku banon balerini. Në të gjitha rastet, është parë e shoqëruar nga agjentë të shërbimit sekret rus.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Uncategorized

Johnny Depp,një ikonë stili,përtej aktorit multi talent

Johnny Depp është një prej aktorëve më të talentuar në industrinë e filmit,që ende nuk ka një çmim Oscar. Ai është një prej atyre profileve që është konsideruar gjithnjë një kameleon në ekranin e madh. Një larmi rolesh dhe karakteresh e kanë identifikuar Johnny-n përgjatë karrierës së tij,gjithnjë ndryshe gjithnjë guxues dhe i përveçëm. Por  aftësitë dhe talentin e tij  i ka shoqëruar gjithnjë stili më i  vecantë  që ka […]

today19/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%