play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Hapen aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për 2024-ën

today06/11/2023

Background
share close

Këtë të Hënë janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për vitin 2024.

Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Facebook, ku thotë se procesi do kryhet tek e-Albania e duku uruar një sezon fantastik veror vitin e ardhshëm.


Mirëmëngjes dhe me njoftimin se nga sot janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për vitin 2024, proces që i gjithi kryhet online përmes e-Albania, për të përgatitur që tani një tjetër sezon fantastik veror, ju uroj javë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *