play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Frymëzuar nga vjehrra, Nicola risjell “look-un” ikonik të Victoria Beckham

today29/02/2024

Background
share close

Mes spekulimeve se ajo do të jetë pjesë e pasarelës në ‘Javën e Modës’ në Paris, modelja e njohur Nicola Peltz ka risjellë një nga veshjet ikonike të vjehrrës Victoria Beckham.

Aktorja dhe modelja u shfaq me xhaketën elegante të lëkurës ‘Dolce & Gabanna’, e cila ishte saktësisht e njëjta e veshur nga Victoria në vitin 2001. Xhaketa motorrike e veshur nga Victoria fillimisht kushtonte 965 paund, megjithatë çmimi është 7-fishuar dhe janë në shitje momentalisht për 7,800 paund.

Nicola Peltz Wears Mother-in-Law Victoria Beckham's Biker Jacket from 2001

Gjatë daljes në kryeqytetin francez të martën, Nicola stiloi xhaketën ikonike me një palë xhinse blu dhe çizme të zeza me taka. Ajo ishte me bashkëshortin e saj Brooklyn, 24 vjeç, i cili kishte veshur një xhup të frymëzuar nga “Le Coq Sportif” teksa ai po largohej nga hoteli.

FOTO/ Frymëzuar nga vjehrra, Nicola risjell “look-un” ikonik

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *