play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Fotoja e parë e Kate Middleton pas operacionit bën xhiron e rrjetit

today05/03/2024

Background
share close

Tre muaj pasi Kate Middleton ju nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, paparacët kanë arritur që të kapin një foto të princeshës së Uellsit.

Revista e përjavshme italiane “Chi” ka publikuar në rrjetet sociale foton e parë të Princeshës së Uellsit në makinë me nënën e saj Carole, ku princesha duket se është shëruar. Pamjet tregojnë se Kate nuk është në gjendje të rëndë shëndetësore apo edhe në koma, siç mendohej ditët e fundit.

Fotoja e parë e Kate Middleton pas operacionit bën xhiron e rrjetit

Middleton iu nënshtrua një operacioni pak javë më parë dhe sipas njoftimit të bërë nga Pallati Mbretëror, rikuperimi i saj protet të zgjasë deri në prill.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *