play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Florjan Binaj bëhet baba për herë të tretë

today20/01/2022

Background
share close

Florjan Binaj është bërë sërish baba. Aktori i njohur ka ndarë sot një postim në Instagram, duke treguar se është bërë baba për herë të tretë dhe në jetë ka ardhur një vajzë. Binaj ka zgjedhur emër shqiptar për të bijën, njësoj si për dy fëmijët e tij më të mëdhenj, duke e quajtur vogëlushen Vjosa.

“VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj. Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!” -shkroi aktori përkrah fotos së parë të vogëlushes.

Flori dhe bashkëshortja e tij, Sadina, janë gjithashtu prindër të një djali 5-vjeçar të quajtur Glauk dhe të vajzës 7-vjeçare, Krena.

Flori Binaj recounts why she has not proposed to her husband by sitting on her knees

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *