play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

Fenomeni i çuditshëm në Turqi, pulat po bëjnë vezë me bisht (video)

today16/03/2023

Background
share close

veza me bisht

Një fenomen i çuditshëm është vënë re në zonën e Dijarbakir në Turqi, ku një fermer, teksa nxirrte vezët e bëra nga pula për t’i ngrënë për mëngjes, vuri re se disa prej tyre ishin me bisht.

Sipas mediave turke, fëmijët e Besir Akbuğa, i cili punon si tregtar në rreth, në mëngjes kanë shkuar te pulat dhe kanë hasur në vezë të ndryshme dhe për këtë thirrën të atin.

Në lidhje me vezën e jashtëzakonshme, Akbuğa deklaroi se nuk e kishte hasur kurrë më parë një gjë të tillë dhe se donte të regjistronte dhe të tregonte se ishte shumë interesante.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Teknologji

Ja pse nuk duhet ta lini kurrë ndezur gjatë natës!

Sot, pothuajse çdo shtëpi ka akses në internet. Zhvillimi gradual i teknologjisë na ka bërë pothuajse të gjithëve të varur nga interneti. Është një fakt i pamohueshëm që teknologjia na e bën jetën më të lehtë. Por, edhe interneti dhe rrjetet teknologjike, të cilat ofrojnë shumë përparësi, në disa raste kanë edhe dëmtime serioze. Shumica prej nesh e dinë që telefonat tanë lëshojnë rrezatim, por nuk e dimë as që […]

today16/03/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%