play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Dua Lipa fshin të gjitha postimet nga Instagrami

today02/11/2023

Background
share close

Dua Lipa ka njoftuar më në fund ndjekësit e saj për këngën e re “Houdini”, e cila do të publikohet më 9 nëntor në mesnatë.

Prej disa kohësh tashmë, këngëtarja e njohur shqiptare, “ngacmon” ndjekësit e saj me detaje të vogla nga projekti i ri muzikor.

Një pjesë e këngës u luajt në një video të publikuar ku shfaqet Dua duke kënduar vargun “Tell me all the way you’ll need me” me një ritëm të zhurmshëm.

Në gusht, këngëtarja konfirmoi për “New York Times” se ishte duke punuar për një album të ri, të përshkruar si “psychedelia të peridhës 1970.” Ky do të jetë albumi i tretë i Duas, pas “Nostalgia” dhe “Future Nostalgia”.

Për t’i dhënë hapësirë projektit të saj të ri, Dua i ka fshirë së fundmi të gjitha postimet e saj në Instagram, megjithatë, ju mund t’i shihni ende postimet e saj të mëparshme në platformën “X”.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *