play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Dua dhe Rita mund të performojnë në hapjen e ‘Lojërave Mesdhetare 2030’

today09/02/2024

Background
share close

Ceremonia hapëse e ‘Lojërave Mesdhetare 2030’ do të jetë shumë herë më spektakolare sesa ju e keni imagjinuar.

Kjo ceremoni do të zvillohet në Kosovë, ku në këto lojëra do të jenë të përfshira sport, art, kulturë por gjithashtu po punohet për diçka shumë më të bukur që lidhet me performancën e hapjes së ceremonisë.

Në këtë performancë do të jenë dy yjet botërore të muzikës, Dua Lipa dhe Rita Ora të cilat mund të performojnë.

Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi për media i Komitetit Olimpik të Kosovës në Konferenca ndërkombëtare ‘Kufijtë e Lirisë së Fjalës’.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%