play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Donald Trump rikthehet në Twitter

today17/05/2022

Background
share close

Çdo mesazh i Donald Trump në platformën e tij Truth Social, shpërndahet automatikisht edhe në një llogari në Twitter me emrin “PresTrumpTS”. Kjo nuk është llogaria kryesore e Trump, ajo që u bllokua pas protestës së dhunshme në Kapitol. Është një llogari e lidhur automatikisht me postimet e Trump në platformën e tij.

Donald Trump rikthehet në Twitter

Donald Trump rikthehet në Twitter

Blerja e Twitter-it nga Elon Musk e parashikoi rikthimin e Donald Trump në Twitter dhe ky duket se është vetëm hapi i parë, deri në rikthimin e llogarisë zyrtare të ish-presidentit të Amerikës.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Sociale

Familjet në Ndroq hyjnë në shtëpitë e reja!

Në kuadër të Programit të Rindërtimit lagja e re në Ndroq hap dyert për dhjetëra familje, të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Në lagjen e re të Ndroqit janë ndërtuar 74 shtëpi të reja individuale. Së shpejti është planifikuar të përfundojë qendra e re shëndetësore, si dhe kopshti e çerdhja për fëmijët e zonës, duke kompletuar kështu një lagje të mirë-organizuar me infrastrukturë moderne, e cila plotëson të gjitha […]

today17/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%