play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Amber Heard e pranon: Foto e Johnny Depp me sytë e nxirë është photoshop

today18/05/2022

Background
share close

Amber Heard ka deklaruar se fotoja e Johnny Depp ku shfaqet me sytë e nxirë është e bërë me photoshop.

Avokatja e Depp, Camille Vasquez, prezantoi gjatë gjyqit një foto nga muaji i mjaltit i çiftit në 2015, që tregon aktorin e “Pirates of the Caribbean” me mavijosje poshtë syve.

“E kam parë këtë foto më parë dhe ai nuk është lënduar. Ky është një photoshop”, deklaroi Heard.

Aktorja shtoi se në këtë udhëtim Depp e goditi atë me shuplakë në fytyrë, e kapi nga qafa dhe e shtyu pas murit të një vagoni, por deri tani nuk ka asnjë provë të lëndimeve të supozuara.

Heard pohoi se muaji i saj i mjaltit me Depp ishte i qetë derisa ai filloi të pinte alkool.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Show Biz

VIDEO/ Ronela emocionohet nga reagimi i përfaqësueses së Spanjës, bën veprimin e veçantë në emisionin spanjoll

Chanel Terrero, këngëtarja që përfaqësoi Spanjën në Eurovision ka krijuar një miqësi të ngushtë me Ronela Hajatin. Këngëtaret janë parë shumë të afërta gjatë eventeve që janë organizuar në kuadër të Eurovision-it. Ata kanë treguar mbështetjen ndaj njëra-tjetrës dhe në rrjetet sociale. Së fundmi, Chanel, e cila doli e treta në festivalin evropian ka bërë një gjest të veçantë për këngëtaren shqiptare teksa po jepte një intervistë për një emision […]

today18/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%