play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

ALBUMI I RI I AVRIL LAVIGNE,VJEN SE SHPEJTI

today14/01/2022

Background
share close

Albumi i ardhshëm i këngëtares, Avril Lavigne, do të përfshijë më shumë bashkëpunime se asnjehere tjeter.Kengetarja kanadeze do ta prezantojë albumin e ri në muajin shkurt, dhe së fundmi ajo  u tregoi fansave se pandemia e koronavirusit ka shërbyer në favor të saj, pasi shumë muzikante  ishin ngujuar në Los Angeles prandaj ishte e lehtë për të t’i sjelltë në studion e regjistrimit, pa pasur nevojë të angazhohet shumë rreth koordinimit të orareve.“Unë kam një mori bashkëpunimesh në këtë album, më shumë se që kam pasur gjatë gjithë karrierës muzikore,21 te tilla.  E gjithë kjo u bë e mundur pasi shumë artistë ishin ngujuar në Los Angeles”. Albumi i ri i këngëtares kanadeze, “Let Go” i Avril Lavigne, do të publikohet përmes studios diskografike te bateristit Travis Barker, “DTA Records”. Së fundmi ajo e lavdëroi rokerin e grupit “Blink-182”, duke deklaruar se puna me të është shumë argëtuese dhe e bukur. me tej  ajo shtoi se e ka adhurues Barkerin gjatë gjithë karrierës dhe i vjen mirë që në projektin e saj të radhës ai shërben si producent dhe tekstshkrues.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *