play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Aktorja e famshme zbulon se është martuar fshehurazi që para dy vitesh

today05/04/2024

Background
share close

Anya Taylor Joy ka festuar përvjetorin e martesës së saj. Në një postim në Instagram, aktorja e famshme zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj Malcolm McRae u celebruan në Ditën e Gënjeshtrave në vitin 2022.

Fillimisht u mendua se çifti ishin martuar në tetor të vitit të kaluar, kur organizuan një festë me miqtë dhe familjen.

Taylor Joy publikoi imazhe nga dasma, ku mes të ftuarve ishin Cara Delevinge dhe fotografi Sebastian Faena.

“Dy vjet më parë, më 1 prill, u martova fshehurazi me mikun tim më të mirë në New Orleans. Magjia e asaj dite është e rrënjosur në çdo qelizë të qenies sime, përgjithmonë”, ka shkruar ajo postimin. “Gëzuar përvjetorin e dytë ( të parë ) dashuria ime… ti je më i bukuri.”

FOTO/ Aktorja e famshme zbulon se është martuar fshehurazi që

McRae komentoi duke shkruar, “Të dua tani dhe disi të kam gjithmonë dhe disi nuk do të përfundojë kurrë. Gëzuar dy vjetorin (dje), bukuroshe.”

Taylor Joy dhe McRae bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në mars 2022, por romanca e tyre e parë daton në maj 2021, kur ata u panë në Nju Jork duke u puthur.

FOTO/ Aktorja e famshme zbulon se është martuar fshehurazi që

Çifti konfirmuan lidhjen e tyre në tetor të atij viti, me McRae që ndau një foto të të dyve të kapur për dore dhe duke buzëqeshur në një dritare.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *