play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

14 vite më e madhe se partneri, për Sienna Miller dashuria s`ka moshë

today14/12/2023

Background
share close

Sienna Miller ka një diferencë prej 14 vitesh me të dashurin Oli Green. Ajo është 42 vjeç dhe ai 27.

“Do thosha që është diçka shumë e ndërlikuar nëse do të bëhej fjalë për të tjerët. Por në fakt nuk ka asgjë tjetër përveç dashurisë dhe gëzimit. Po, është e vërtetë që dhe unë mund të kem dashur të jem me dikë më të madh se unë. Po çështjet e zemrës nuk jam fikse”, tha Sienna, e cila është në javët e fundit të pritjes së ëmbël.

14 vite më e madhe se partneri, për Sienna Miller dashuria s`ka

Ajo dhe partneri i saj do të bëhen me vajzë.

Disa kohë më parë Sienna foli edhe për hezitimin fillestar në këtë lidhje.

Në fillim mendova: Kjo është absurde dhe s`do të më çojë askund. Po më pas ai punoi shumë për të më bindur që të dilja për të pirë diçka me të”.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *