play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

”Versace” bën bashkë yjet ndërkombëtarë!

today10/03/2023

Background
share close

Dua Lipa, Miley Cyrus, Paris Hilton dhe Anne Hathaway ishin në mesin e yjeve që shkëlqyen në shfaqjen e modës të “Versace” në  koleksionin vjeshtë- dimer  2023 në Hollywood.

Këngëtarja e hitit “Flowers”, Miley Cyrus  pozoi në Qendrën e Dizajnit të Paqësorit me një fustan ombre të gjatë,me të cilin dukej shume elegante.

Anne Hatheway, aktorja 40-vjeçare e cila ende identifikohet me rolin e saj ne filmin  “The Devil Wears Prada”, shfaqi sensualitetin me një mini fustan dhe çizme lëkure.

Biznesmeni Jeff Bezos dukej i shkëlqyeshëm me një xhaketë sportive të zezë që vezullonte teksa pozonte pranë të dashurës së tij magjepsëse Lauren Sanchez.

Emra të tjerë të mëdhenj në tapetin e kuq përfshinin Demi Moore dhe vajzën e saj Rumer Willis.

 

Miley Cyrus

Dua Lipa

 

Anne Hathaway

 

Rumer Willis and Demi Moore

Cher and Sir Elton John

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Bota

Taksë për të hyrë në Britani, evropianët tashmë duhet të paguajnë

Qytetarët evropianë do të duhet të plotësojnë një formular dhe të paguajnë një shumë parash për të vizituar ose për të kaluar qoftë edhe një ditë të vetme në Mbretërinë e Bashkuar. Qeveria britanike njoftoi një tjetër masë që vjen pas procesi Brexit, pra daljes së Britanisë nga Bashkimi Evropian. Kjo procedurë  kujton dokumentacionin amerikan “Esta” që u nevojitet turistëve dhe udhëtarëve të tjerë të huaj për të hyrë në […]

today10/03/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%