play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Transformi i yjeve të Hollivudit, nga roli i parë tek ai i fundit

today04/03/2022

Background
share close

Kur shikojmë filma ose shfaqje televizive, zakonisht nuk i kushtojmë vëmendje se si ndryshojnë paraqitjet e aktorëve të ndryshëm me kalimin e viteve. Por koha lë gjurmët e saj tek të gjithë ne dhe ndonjëherë mund të na shndërrojë nga një rosak i shëmtuara në mjellmë, ose thjesht na lë disa rrudha në fytyrat tona.

Më poshtë do të shohim disa nga aktorët më të njohur se si dukeshin në rolet e tyre të parë dhe të fundit.

Harrison Ford: Dead Heat on a Merry-Go-Round (1966) — The Call of the Wild (2020)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Angelina Jolie: Lookin’ to Get Out (1982) — Those Who Wish Me Dead (2021)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Nicolas Cage: The Best of Times (1981) — Pig (2021)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Nicole Kidman: Bush Christmas (1983) — Nine Perfect Strangers (2021)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Matthew McConaughey: Unsolved Mystery (1992) — The Gentlemen (2019)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Julia Roberts: Crime Story (1987) — Homecoming (2018)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Johnny Depp: A Nightmare on Elm Street (1984) — Minamata (2020)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Meryl Streep: The Deadliest Season (1977) — Let Them All Talk (2020)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Ryan Reynolds: Fifteen (1991) — Free Guy (2021)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Jennifer Aniston: Molloy (1990) — The Morning Show (2019)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Julianne Moore: The Edge of Night (1984) — Lisey’s Story (2021)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Tom Cruise: Endless Love (1981) — Top Gun: Maverick (2021)

How 15 of Our Favorite TV Stars Looked in Their First and Latest Roles

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Show Biz

Pete Davidson ka gjetur mënyrën më të mirë për ‘t’u arratisur’ nga Kanye West

Pete Davidson po vendos 'pak' hapësirë mes tij dhe Kanye West. Ylli i "Saturday Night Live", i njohur së fundmi dhe si partneri i Kim Kardashian, është afër nënshkrimit të një marrëveshjeje për t'u bashkuar me Jeff Bezos në një fluturim të Blue Origin. Davidson,u pa në kompleksin e miliarderit në Los Angeles në janar, teksa ai dhe Kim Kardashian darkuan me Bezos dhe dashurinë e tij prej shumë kohësh […]

today04/03/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%