play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Shkëndijat mes Di Caprios dhe Gigi Hadid po ndizen më shumë!

today01/11/2022

Background
share close

Leonardo DiCaprio dhe modelja Gigi Hadid, janë parë sërish bashkë në publik, këtë herë në një festë të Halloween.

Aktori dhe modelja  për herë të parë u panë bashkë në muajin shtator, ndërsa thashethemet për flirtet mes tyre kishin nisur më herët.

Sipas “Page Six”, në fundjavën që lamë pas, ata kanë marrë pjesë në një festë të organizuar për Halloween në Brooklyn Navy Yard.

DiCaprio dhe Hadid, të shoqëruar nga motra e saj, Bella, modelja Irina Shayk dhe tregtarja e artit, Helly Nahmad, kishin arritur në eveniment me anë të një autobusi të organizuar enkas për mbrëmjen.

Leonardo DiCaprio is definitely pursuing 27-year-old Gigi Hadid': report |  Hollywood - Hindustan Times

Leo dhe Gigi ishin parë bashkë në shtator gjatë Javës së Modës, duke u shoqëruar në një festë në Soho.

Burime pranë tyre më pas treguan se dyshja po njiheshin me njëri-tjetrin dhe se po e merrnin me qetësi raportin e tyre.

Ajo që bën përshtypje në mardhënien e dyshes është fakti se Leo i jep fund raportit  menjëherë sapo e dashura e tij mbush 25-vjec,dhe Gigi Hadid,27  është një përjashtim nga rregulli.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Ekonomi

Bordi i Transparencës, vendos çmimet e reja për karburantet

Bordi i Transparencës ka vendosur sot uljen e lehtë të çmimeve të karburanteve. Sipas vendimit të fundit, nafta ka zbritur me 4 lekë për litër dhe nga dita e sotme do të shitet me 236 lekë për litër. Në rënie është dhe çmimi i benzinës, që do të tregtohet me 196 lekë për litër, nga 203 që ishte deri tani. Gazi do të tregtohet me 77 lekë për litër. Ndonëse […]

today01/11/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%