play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Sandra Bullock nuk e di kur do të rikthehet, pas shkëputjes nga aktrimi

today22/06/2022

Background
share close

Në një intervistë më të re, Sandra Bullock ka folur në lidhje me vendimin e saj për t’u tërhequr nga aktrimi.

Aktorja kishte njoftuar më herët se do të bënte një pushim, në mënyrë që të përqendrohej të fëmijët e saj.

Duke folur për The Hollywood Reporter, ajo ka thënë se është shumë e lodhur dhe shumë e shpenzuar, prandaj ka vendosur të pushojë.

Kur është pyetur se sa do të zgjatë pauza e saj, Bullock është përgjigjur se nuk e di këtë.

 

Sandra Bullock DENIES 'big rumour' that she's in upcoming Spider-Man movie:  I don't think I'm Marvel material | PINKVILLA

“Puna ka qenë gjithmonë e qëndrueshme për mua dhe kam qenë shumë me fat.

Kuptova se ndoshta po bëhej paterica ime.

Ishte sikur hapja një frigorifer gjatë gjithë kohës dhe kërkoja diçka që nuk ishte kurrë në frigorifer”, ka shpjeguar aktorja

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

High Tech Time

Një karikues për 3 pajisje Apple! Tashmë realitet

Aksesori më i fundit i Twelve South është HiRise3, një karikues tre në një prej 99,99 $, i krijuar për të mbushur bateritë e iPhone, Apple Watch dhe AirPods. Ka një grup karakteristikash shumë të ngjashme me karikuesin pa tel të Belkin’s Boost Charge Pro 3-në-1 me MagSafe – por ka një dizajn më kompakt, çmim fillestar më të ulët dhe disa paralajmërime të tjera. Megjithëse HiRise3 funksionon vetëm me […]

today22/06/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%