play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM SHQIPËRI

 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

 • cover play_arrow

  LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Rita Ora sjell “Barricades” këngën e re më 22 qershor

today17/06/2022

Background
share close

Rita Ora ka bërë  me dije  se do ta publikojë këngën e re më 22 qershor.

Këngëtarja  ka shkruar në rrjetet sociale se kënga do të jetë një bashkëpunim me producentin belg, Netsky.

Kënga do të titullohet “Barricades”.

Rita Ora sports face jewels and wows in busty top as she celebrates new single | Daily Mail Online

Më 8 qershor Rita ka publikuar këngën e fundit, të titulluar “Finish Line” e cila është realizuar si pjesë e një fushate për mbështetjen e grave.

Rita së fundmi është bërë po ashtu pjesë e filmit më të ri  “Tin Soldier” i cili është duke u xhiruar. Ajo do të aktrojë krahas aktorit të famshëm, Jamie Fox.

Këngëtarja 31-vjeçare është përfolur shumë javëve të fundit për shkak të fejesës dhe planeve për martesë këtë verë me regjisorin hollivudian, Taika Waititi.

Rita Ora addresses her relationship with Taika Waititi; Says she's in a 'great place' | PINKVILLA

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Bota

Në vjeshtë do të rikthehen maskat dhe distanca?

Varianti Omikron BA.5 është më i butë se paraardhësit e tij, por më ngjitës. Firmat farmaceutike po vazhdojnë kërkimet për vaksina ndaj këtij varianti, por me sa duket në vjeshtë do të rikthehen maskat. Varianti Omikron i virusit korona po përhapet ritme të shpejta. Nisur nga infektimet e reja ekspertët po paralajmërojnë për një numër potencialisht shumë të lartë infeksionesh gjatë verës, pra në atë periudhë të vitit, kur virusi […]

today17/06/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%