play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Rita Ora në “Kung Fu Panda: The Dragon Night”. Tani edhe një aktore zëri

today11/05/2022

Background
share close

Rita Ora dhe James Hong i janë bashkuar grupit të zërave të filmit të animuar “Kung Fu
Panda: The Dragon Night” të Netflix. Seriali i ardhshëm i animuar paraqet Jack Black-un
në rolin e tij origjinal të filmit, Po the Panda. Ora do të bëjë debutimin e saj të parë të
madh të aktrimit me zërin në rolin e Wandering Blade, një kalorëse e ashpër angleze
që bashkohet me Po në aventurën e tij të ecjes në glob. Seriali përfshin gjithashtu emrat
si: Chris Geere si Klaus Dumont, Della Saba si Veruca Dumont, Rahnuma Panthaky si
Rukhmini, Ed Weeks si Colin dhe Amy Hill si Pei Pei. “Kung Fu Panda: The Dragon
Knight” vjen nga producentët ekzekutiv Peter Hastings dhe Shaunt Nigoghossian.
Producentët bashkë-ekzekutivë janë: Chris Amick dhe Ben Mekler. “DreamWorks
Animation”  është studio e realizimit të këtij filmi.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Art & Kulturë

‘Sekret’, kënga e dytë më e klikuar në Eurovizion

Gjysmëfinalja e Eurosong 2022 u mbajt mbrëmjen e djeshme në Torino. Shqipëria, e përfaqësuar nga Ronela Hajati me këngën “Sekret”, nuk arriti të kualifikohej në finale. Mirëpo, kjo nuk e ndryshon aspak suksesin e këngës. Performanca e Ronelës është videoja e dytë më e klikuar nga gjysmëfinalja e parë, pas asaj të Ukrainës. Ukraina, e përfaqësuar nga Kalush Orchestra me këngën “Stefania” kanë arritur më shumë së 1.1 milion klikime […]

today11/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%