play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Teknologji

Publikohet traileri i videolojës GTA 6

today08/12/2023 5

Background
share close

Fansat e lojës, duhet të presin deri në vitin 2025 për të luajtur

Kanë  kaluar 10 vjet nga publikimi i fundit Grand Theft Auto dhe tashmë është publikuar traileri i videolojës hit “Grand Theft Auto 6” ose GTA 6.

Traileri i parë i “GTA 6” na prezanton me dy protagonistët: Jason dhe Lucia. Të dy do të formojnë një çift të tipit “Bonnie & Clyde” dhe do të shkatërrojnë një Vice City që duket më i madh dhe më i gjallë se kurrë me plazhe të mrekullueshme.

Nga publikimi i trailerit në internet, Gta 6 ka marrë plot 1.9 milionë pëlqime nga 151 milionë shikime. Fansave të lojës i duhet të presin deri në vitin 2025 për të luajtur.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *