play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Për kopertinën e prillit “Elle Spain” zgjodhi Penelope Cruz! (video)

today22/03/2024

Background
share close

Ajo është një prej profileve më interesante qe vjen nga industria e filmit.  Ne e kemi pare ate ne filma si:

Jamón Jamón (1992), The Girl of Your Dreams (2000) and Woman on Top (2000) Vanilla SkyAll the Pretty HorsesCaptain Corelli’s MandolinBlow apo Vicky Cristina Barcelona (2008)

Së fundi aktorja spanjolle është e zgjedhura për kopertinën e revistës “Elle Spain”. Aktorja rrëfehet për jeten para dhe pas kamerës.

“Kam mbi ndjeshmëri vizuale,ndaj tingujve,ndaj gjërave dhe ndaj emocioneve njerëzore. Të gjitha këto i procesoj në terapi”-ka thene aktorja.

Ndërsa sa i takon raportit me rrjetet sociale aktorja ka thene se fëmijët e saj nuk kane as telefon dhe as rrjete sociale.

Nuk ka asnjë justifikim nga ata që jemi mësuar të dëgjojmë shpesh, se telefoni i duhet fëmijës për në shkollë apo për ta kontrolluar.

“Telefonat janë një eksperiment mizor për fëmijët”, thotë Cruz.

Aktorja ka folur gjithashtu edhe per rolin e saj te fundit ne filmin autobiografik “Ferrari” ku eshte nën petkun e bashkëshortes së Enzo Ferrarit,Lauras.

(c) Elsa YMERI

 

Penélope Cruz Covers Elle Spain April 2024 - Premiere Peek

 

 

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%