play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Penelope Cruz në kopertinën e revistës “V”.

today01/03/2024

Background
share close

Penelope Cruz, pas 13 vjetësh është rikthyer në kopertinën e revistës prestigjioze “V”,ajo është intervistuar, Dua Lipa.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Lipa  përmes  një postimi në Instagram, përmes së cilit ka treguar se ka intervistuar shoqen e saj, me të cilën vjet ka qenë bashkë prezantuese  në “Met Gala”, gala-mbrëmjen e përvitshme në Muzeun Metropolitan të Artit në New York.
Në këtë intervistë, Cruz ka treguar rreth projektit të ri filmik, të titulluar “Ferrari” si dhe bashkëpunimin me regjisorin e mirënjohur spanjoll – i cili është shok i Duas po ashtu – Pedro Almodovar. Për Almodovarin, Cruz ka thënë se kanë punuar bashkë në shumë filma dhe e ka ndihmuar shumë.
Penelope Cruz V Magazine Spring 2024 Multi Cover
Përgjatë intervistës, Cruz ka treguar se është e dedikuar të hedhë dritë mbi personalitetet që i portretizon nëpër filmat që luan.

“Kam pasur mundësi të shëroj shumë trauma përmes punës që bëj. Nuk është se dua ta përdor si ndonjë lloj terapie, por ndodh natyrshëm.

Në njëfarë mënyrë ndjej se aktrimi më ndihmon shumë”, ka thënë Cruz.

Penélope Cruz commands attention in a dramatic black ensemble, signaling silence.

Elegant and bold, Penélope Cruz poses with a black Chanel bag and layered necklaces.

Close-up of Penélope Cruz, highlighting her windswept hair.

Penélope Cruz captivates in a black hat, sipping from a soda bottle.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%