play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

Pas humbjes në Tiranë, tifozët trazira të mëdha edhe në Roterdam

today26/05/2022

Background
share close

 

 

Në rrjetet sociale janë shpërndarë pamje, ku tifozët janë përleshur me forcat e policisë pasi skuadra e tyre dështoi në Tiranë.

Ndërsa në kryeqytetin italian festa ka pushtuar rrugës pas fitores në finalen e Conference League ndaj Feyenoord, situatë krejtësisht e kundërt është në Roterdam të Holandës.

Netë pa gjumë/ Italianët nuk përmbahen, pas fitores së Romës. Report TV  sjell pamje nga festa - Report-tv.al

Skena të ngjashme u panë edhe mbrëmjen e së martës në kryeqytetin shqiptar ku pati përplasje mes tifozëve dhe policisë, ndërsa mbrëmja e së mërkurës, të paktën, nderi pranë mesnate, ishte e qetë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Aktualitet

Fasha limit e konsumit të energjisë elektrike, Balluku: Ende nuk është vendosur

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, tha se ende nuk është vendosur cila do të jetë fasha limit e konsumit të energjisë elektrike që do të tarifohet me çmim të ndryshuar. Sipas Ballukut, kjo fashë mund të luhatet mes 700 dhe 800 kilovat/orë. “Kemi bërë një analizë të thelluar, kemi dalë në disa skenarë që mund të aplikohen. Për abonentët familjarë do të zbatojmë të njëjtin çmim. Por kemi […]

today26/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%