play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Nuk ka më dyshime! Leo Di Caprio dhe Gigi Hadid janë çifti më i ri i showbizz-it!

today23/09/2022

Background
share close

Marrëdhënia në mes Leonardo DiCaprios dhe Gigi Hadid po bëhet më e fortë. Dyshja e famshme tashmë kanë kaluar shumë kohë së bashku sipas burimeve të afërta me
çiftin.

Një burim tha për “Us Weekly”  se DiCaprio ka patur gjithmonë një vend të veçantë për modelen dhe se dyshja janë në një romancë.

“Aktori i “Titanic” dhe modelja  janë zyrtarisht në lidhje dhe “kanë shumë miq të përbashkët”, shton burimi, duke vënë në dukje se “të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku, edhe pse shumë prej tyre i kapi në befasi”.

Dalja erdhi pasi një burim konfirmoi se modelja dhe aktori fitues i “Oscar” janë duke u takuar “dhe me njëri-tjetrin”.

Leonardo DiCaprio parties with pals after Gigi Hadid hang

Nje foto e fundit e dyshes,ku qendrojne shume prane njeri-tjetrit ne klub po ben xhiron e internetit.

Romanca e DiCaprios dhe Hadid vjen pak më shumë se një muaj pasi u konfirmua se aktori i dha fundlidhjes me Camila Morrone.

Dyshja u ndanë në gusht, pas katër vitesh lidhje.

Një lidhje e mundshme me DiCaprion, do të ishte romanca e parë publike e Hadidit që nga ndarja me ish të dashurin dhe babanë e fëmijës së saj, Zayn Malik, në vitin 2021.

Truth is out! Are Leonardo DiCaprio and Gigi Hadid dating for real? - Movies News

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%